Pandemia SARS-CoV-2 a ubezpieczenia

Pandemia SARS-CoV-2
a ubezpieczenia

Szanowni Państwo,

W związku z aktualną sytuacją pandemii SARS-CoV-2 i jej wpływem na gospodarkę, Willis Towers Watson Polska skupia się teraz szczególnie na opracowywaniu efektywnych rozwiązaniach dla swoich Klientów. Z myślą o dostarczeniu przedsiębiorcom eksperckiej wiedzy, która pomoże podejmować najlepsze decyzje w zakresie zarządzania ryzykiem w tym wyjątkowym czasie, eksperci Willis Towers Watson Polska przygotowali materiał Pandemia SARS-CoV-2 a ubezpieczenia.

W materiale tym znajdują się odpowiedzi na pytania dotyczące ochrony ubezpieczeniowej w zakresie poszczególnych produktów, w tym między innymi ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych, ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej oraz ubezpieczeń osobowych.

Warta uwagi jest szczególnie informacja o nowym ubezpieczeniu na wypadek hospitalizacji, obejmującym chorobę COVID-19.

Ponadto, w dobie pandemii warto pamiętać o efektywnej ochronie  szczególnie w obszarze:

  • ubezpieczenia władz spółek kapitałowych (D&O)
  • ubezpieczenia należności finansowych
  • ubezpieczenia ryzyk cybernetycznych
  • planu kontynuowania działalności

Opisy tych i innych produktów i usług pod kątem aktualnej sytuacji, również znajdą Państwo w materiale przygotowanym przez Willis Towers Watson Polska.

Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem materiału eksperckiego Pandemia SARS-CoV-2 a ubezpieczenia proszę wysłać maila na adres WTW-PL.Marketing@willistowerswatson.com