Towers Watson Media

Jesteśmy w pierwszej
dziesiątce

GRAS SAVOYE W PIERWSZEJ DZIESIATCE 
ŚWIATOWEGO RANKINGU BROKERÓW UBEZPIECZENIOWYCH
MAGAZYNU BUSINESS INSURANCE

Gras Savoye zajmuje pierwszą pozycję na polskim i francuskim rynku pośrednictwa ubezpieczeniowego. Z obrotami szacowanymi na 786368400 dolarów amerykańskich, Grupa znalazła się na dziewiątej pozycji światowego rankingu brokerów ubezpieczeniowych 2009, przygotowanego przez Business Insurance, specjalistyczny amerykański magazyn rynku ubezpieczeniowego.

W Europie Gras Savoye obecna jest w dziewięciu państwach i wszędzie plasuje się w ścisłej czołówce brokerów ubezpieczeniowych.

W każdym z tych państw Grupa proponuje kompleksowe usługi w zakresie ubezpieczeń i nieustannie dostosowuje ich zakres do oczekiwań swych klientów. W Polsce spółki Gras Savoye (Gras Savoye Polska i Pol-Assistance) zajmują się między innymi kompleksową obsługą ubezpieczeniową, dystrybucją polis, świadczeniem usług assistance, likwidacją szkód czy zarządzaniem ryzykiem. Usługi w zakresie Risk Managment świadczą też filie w Hiszpanii czy Turcji.

Gras Savoye zajmuje ważną pozycję na arenie międzynarodowej dzięki 50 filiom rozmieszczonym w 33 krajach w Afryce, Europie, Azji, a także w państwach basenu Morza Śródziemnego oraz we wszystkich regionach Francji, w tym w departamentach zamorskich.

Dzięki tak rozległej sieci oraz ścisłej współpracy z oddziałami partnera Willis,
Grupa Gras Savoye może zapewnić swymi klientom dostęp do najlepszych rozwiązań ubezpieczeniowych w ponad 100 krajach.

W ramach swej działalności Grupa Gras Savoye zajmuje się wszelkimi aspektami zarządzania ryzykiem oraz obsługuje wszystkie linie ubezpieczeniowe, świadcząc swe usługi dla podmiotów z sektora prywatnego i publicznego, ich pracowników oraz dla klientów indywidualnych.

* badania BI – przychody brokerów 2008

** Belgia, Hiszpania, Grecja, Luksemburg, Polska, Portugalia, Rumunia, Szwajcaria i Turcja

Joanna Suszczyk

Dyrektor Marketingu

Tel. +48 22 318 89 90

Napisz do nas

Joanna Suszczyk