Towers Watson Media

Większość naszych pracowników
pracuje aktualnie
i do odwołania zdalnie

Szanowni Państwo,

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją dotyczącą z COVID-19, wdrożyliśmy w Willis Towers Watson szereg rozwiązań mających zapewnić obsługę spełniającą najwyższe standardy przy równoczesnej maksymalizacji bezpieczeństwa nas wszystkich – Was naszych Klientów, naszych Dostawców i naszych Kontrahentów oraz naszych Pracowników.

W związku z powyższym większość naszych pracowników pracuje aktualnie i do odwołania zdalnie. Jesteśmy przekonani, że mają Państwo kontakt telefoniczny i mailowy do osób, z którymi na bieżąco Państwo współpracują. Prosimy o taką właśnie formę kontaktu z nami.

Ponadto, zwracamy się z prośbą o ograniczenie, wszędzie tam gdzie to możliwe, dokumentacji i korespondencji papierowej i przejście na formę elektroniczną. Znacznie usprawni to pracę w aktualnych warunkach.

Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji w niezmienionych godzinach pracy. Nasze biuro warszawskie pozostaje czynne, natomiast zgodnie z zaleceniami władz państwowych odradzamy bezpośrednią formę kontaktu.

Zapewniam Państwa, że dokładamy wszyscy starań, aby obsługa przebiegała jak najlepiej i z zachowaniem najwyższych standardów.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości osoba wyznaczona do kontaktu z Państwem pozostaje do Państwa dyspozycji.

Willis Towers Watson Polska

Joanna Suszczyk

Dyrektor Marketingu

Tel. +48 22 318 89 90

Napisz do nas

Joanna Suszczyk