Towers Watson Media

Willis Towers Watson Polska
ponownie z Gazelą Biznesu

Willis Towers Watson Polska ponownie z Gazelą Biznesu

Informacja prasowa 2 stycznia 2019

W publikowanym od 2000 roku przez dziennik Puls Biznesu wraz z Coface rankingu Gazel Biznesu, wyróżniono najbardziej dynamiczne polskie spółki. Na liście najbardziej dynamicznych polskich firm już po raz trzynasty znalazła się spółka Willis Towers Watson Polska.

Gazele Biznesu to rzetelne najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się firm. Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier. Kryteria wyboru Gazel w poszczególnych krajach są dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych. W zestawieniu analizowane są wyniki osiągnięte przez firmę w ostatnich 3 latach.

Willis Towers Watson Polska działa od 1987 roku, czyli od 31 lat - najpierw pod nazwą Polbrokers, od 1994 pod nazwą Gras Savoye Polska, a od 27 grudnia 2016 roku pod nazwą Willis Towers Watson Polska. Spółka zajmuje czołówki rankingów branżowych i klienckich. Została także wyróżniona przez wywiadownię gospodarczą Dun&Bradstreet Certyfikatami Wiarygodności Biznesowej oraz Transparentna Firma.

Willis Towers Watson Polska znalazła się na tej prestiżowej liście już po raz 13.

Spółka należy do globalnej grupy doradczej i brokerskiej, której korzenie sięgają 1828 roku. Dzisiaj Grupa Willis Towers Watson zatrudnia ponad 41 tysięcy pracowników w 140 krajach. W Polsce spółki grupy Willis Towers Watson w Polsce zatrudniają ponad 550 pracowników.
Willis Towers Watson Polska – spółka działająca w obszarze pośrednictwa i doradztwa ubezpieczeniowego, projektuje i dostarcza rozwiązania, za pomocą których Klienci mogą zarządzać ryzykiem, optymalizować zyski, rozwijać talenty oraz siłę kapitału w celu ochrony i wzmocnienia instytucji i osób. Spółka oferuje między innymi usługi brokerskie i doradcze w zakresie wszystkich linii ubezpieczeniowych takich jak ubezpieczenia majątkowe, odpowiedzialności cywilnej czy ubezpieczenia osobowe.

O Willis Towers Watson na świecie

Willis Towers Watson (NASDAQ: WLTW) jest wiodącą globalną firmą doradczą, brokerską i dostarczającą rozwiązania, która pomaga Klientom z całego świata zamienić ryzyko w ścieżkę wzrostu. Projektujemy i dostarczamy rozwiązania, za pomocą których nasi Klienci mogą zarządzać ryzykiem, optymalizować zyski, rozwijać talenty oraz siłę kapitału w celu ochrony i wzmocnienia instytucji i osób. Nasza unikalna perspektywa pozwala nam dostrzec kluczowe punkty styczne zasobów ludzkich, wartości i idei – dynamiczną formułę, która napędza efektywność biznesową. Wspólnie uwalniamy potencjał.

Dowiedz się więcej na www.willistowerswatson.com

Joanna Suszczyk

Dyrektor Marketingu

Tel. +48 22 318 89 90

Napisz do nas

Joanna Suszczyk