Towers Watson Media

Zmiany w Zarządzie
Willis Polska S.A.

WARSZAWA, GRUDZIEŃ 2016

W związku z łączeniem struktur Gras Savoye Polska oraz  Willis Polska, Rada Nadzorcza Willis Polska S.A. na posiedzeniu w Londynie w dniu 19 grudnia 2016 roku podjęła decyzję o nowym składzie zarządu spółki.

Do zarządu Willis Polska S.A. powołani zostali Alexander Konopka jako prezes zarządu oraz Maciej Majewski jako członek zarządu. Równocześnie Rada Nadzorcza podjęła decyzję o odwołaniu z funkcji prezesa zarządu Jacka Cichego oraz z funkcji członka zarządu Andrzeja Kowalczyka.

Podjęte decyzje mają charakter czysto operacyjny i związane są z formalnym łączeniem spółek Gras Savoye Polska sp z o.o.  z Willis Polska S.A.. Unifikacja organów zarządzających spółki pozwoli na płynną kontynuację pracy nad integracją obu spółek.​

O willis towers watson POLSKA

W Polsce pierwsza spółka stanowiąca obecnie część Grupy została założona w 1987 roku, zaś druga trzy lata później. Willis Towers Watson jest aktualnie brokerem ubezpieczeniowym nr 1 na polskim, jest też jednym z trzech największych brokerów na rynku światowym. W Polsce, w celu pełnej obsługi naszych Klientów, funkcjonujemy w ramach dwóch spółek: firmy brokerskiej Willis Towers Watson Polska oraz firmy serwisowo-agencyjnej WTW Services. Na świecie Willis Towers Watson (NASDAQ: WLTW) to wiodąca, globalna firma w branży doradztwa, pośrednictwa oraz rozwiązań, pomagająca klientom na całym świecie w przekształcaniu ryzyka w ścieżkę rozwoju. Korzenie Willis Towers Watson sięgają 1828 r.; firma zatrudnia 39 tys. pracowników w ponad 120 krajach.

Joanna Suszczyk

Dyrektor Marketingu

Tel. +48 22 318 89 90

Napisz do nas

Joanna Suszczyk